pomisna_ukraine (pomisna_ukraine) wrote,
pomisna_ukraine
pomisna_ukraine

Українська Мова – це Бог, а т.зв. «русский язык» – сатана. 5.

V. «Стовідсоткове ЗАПЕРЕЧЕННЯ всього московського».
Тільки тоді Суддя Небесний відкриє провадження проти всього московського.

          Отже, ПРИЧИНА війни в Україні лежить у ДУХОВНІЙ площині, а НЕ матеріальній (покращення черев і жоп); НЕ в тілах людей, а у відповідних духах (антихриста та Божого), яким тіла людей дозволили ОСЕЛИТИСЯ в собі.
          За умов ВІЙНИ (між духами) прихованої та явної, ніякого покращення матеріального добробуту НЕ було раніше і НЕ може бути у майбутньому.
           Всі, хто обіцяє добробут під час війни – брехуни – слуги диявола, Ін. 8:44. А хто вибирає до влади чужинців і клептоманів (нацменів і олігархів)  – САМОГУБЦІ.
           А тому ДУХОВНІ проблеми вирішуються усуненням ДУХОВНИХ чинників, які породили ці ДУХОВНІ проблеми: «триязичної ЄРЕСИ», «гріха ДВОязичного», ІНОплемінного ІДОЛОпоклонства, канонічної хули на Духа Божого духом антихриста.

                   Про те, як виглядає МИР після ПЕРЕМОГИ над ру-ро-духом антихриста, як виглядає МИР з Богом без москалів в Україні озвучив ще митрополит Іларіон (політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець, лексикограф, історик церкви, педагог, міністр освіти в уряді УНР Іван Огієнко):

                    «Україна розпочнеться тоді, коли до Москви їхатимуть з ПЕРЕКЛАДАЧАМИ…», Як. 1:6-7.

                   Святі отці Церкви нас достатньо зрозуміло НАСТАНОВЛЯЮТЬ: щоб вийти з імперського Содому та Єгипту, з «царства антихриста» ВСІ національности мусять перше вилікуватися від хвороби «принятия ПРОТИВНОГО (Духу Божому) духа», а саме, ЗАБУТИ, раз і назавжди, як звучить голос диявола-сатани – злий дух – дух антихриста – біснуватий і божевільний «русский язык».
                   Але для цього необхідно усунути від влади над Україною нацменів (Втор.17:15, Втор. 28:43-45) і олігархів (Притч. 22:16, 22-23, Притч. 29:2; КУ ст.103. ч.4), як того ВИМАГАЄ від людей Господь Бог і Конституція України.

                  Тому що, саме світські та релігійні КОРИСЛИВІ олігархи порошенко та Епіфаній, за умов, що їм чудово відомі ДУХОВНІ причини ЧЕРГОВОЇ русько-московської КРИВАВОЇ війни (анексовані Крим і частина Донбасу на яких ЗНИЩЕНА Українська Мова, вбито язичниками 13 000 громадян України), продовжують закликати хохлів і гоїв тримати у піхвах – НЕ воювати  «мечем духовним» – Українською Мовою-Духом Божим проти «русского языка»-духа антихриста (1Ін. 4:3) з метою остаточного ВИГНАННЯ з України духа антихриста (а з ним і антихристів москалів), як це було зроблено в 1918 році на постколоніальних Польщі та Фінляндії (де сьогодні НЕМА місця ру-ро-языку антихриста, а тому є місце для Духу Божого: польської та фінської Мови), з метою,

                    щоб і «в Україні НЕ було московського духу (языка)», як обіцяв українцям 23.11.2018. Святійший Патріарх Філарет.

                   Отже, за прикладом Польщі та Фінляндії, щоб досягти МАТЕРІАЛЬНОГО національного благополуччя, необхідно щоб припинилася війна між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами-язиками, необхідна ПОВНА заборона в УНІТАРНІЙ Україні «московського духу»-языка антихриста, що є ГАРАНТІЄЮ унеможливлення РОЗКОЛУ України «по языковому признаку», а отже, і по територіальному.

                   «ПОВНА безстрашність, абсолютне, стовідсоткове ЗАПЕРЕЧЕННЯ всього московського, така ж абсолютна афірмація (ствердження) своєї Правди, – лише тим зломимо Москву перш у своєму серці, а там і "на нашій, не своїй землі"». Д.Донцов (Донець).

                    «Коли ж Я (Мовою-)Духом Божим ВИГАНЯЮ бісів (язык), то настало для вас Царство Боже. Або як може хто (пес моська) увійти в дім сильного (Україну) та пограбувати його майно, якщо перше не зв’яже сильного (язиком антихриста, 1Ін. 4:3)? І тоді розграбує дім його. Хто не зі Мною (не з Мовою-Духом Божим), той проти Мене (языком-духом антихриста)». Мф. 12:28-30.

                     То коли причина війни не в ковбасі («Донбасс кормил Украину»), але в духу антихриста («Украина, услышь Донбасс» – Бог, услышь голос антихриста), то необхідно усувати причину війни – усувати дух антихриста з України.

                    Тільки після того, як будуть людьми усунуті недоліки (причина війни), коли розпочнеться УКРАЇНІЗАЦІЯ України, тільки тоді Суддя Небесний відкриє провадження проти московського окупанта: брехуна і людиновбивці – диявола.

                    Навіть москалі це розуміють. Москаль Владимир Яськов, 27.02.2019.: «попытки ПОНЯТЬ …(москалів), попытки ПРИМИРИТЬСЯ с ними – прямой путь к ПОГИБЕЛИ: к ПОРАЖЕНИЮ в войне, к ПРЕДАТЕЛЬСТВУ Революции достоинства, к КАПИТУЛЯЦИИ перед кровожадной архаикой. Компромисс с Россией – это компромисс со СМЕРТЬЮ». https://censoru.net/33720-kompromiss-s-rossiej-jeto-kompromiss-so-smertju.html  

                    Тому що на постколоніальній, обмоскаленій по самі яйця пса моськи, Україні,

                    ВІЙНА між патріотами.
                    ВІЙНА між патріотами та націоналістами.
                    ВІЙНА між язичниками.
                    ВІЙНА між язичниками та україномовними.
                    ВІЙНА між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами: духом антихриста та Духом Божим – московським языком і Українською Мовою.
                    ВІЙНА між НОСІЯМИ духу антихриста та НОСІЯМИ Духу Божого.
                    ВІЙНА між язичниками – НОСІЯМИ духу антихриста одного Московського патріархату.

                    В той час коли

                  НЕМА війни між націоналістами.
                  НЕМА війни між українцями (україномовними НОСІЯМИ Духу Божого).

                   Таким чином, відповідно до вимог Закону Божого, (1.) ПЕРЕМОГА над москалями та (2.) МИР без москалів можливі винятково через тотальну УКРАЇНІЗАЦІЮ УНІТАРНОЇ України.
                    Дивись приклад постколоніальних Польщі та Фінляндії в 1918 році.
                   Як вирішується будь-яке національне питання або чому в постколоніальних Польщі та Фінляндії вирішені польське та фінське питання, а в колоніальній Україні українське питання не вирішено. https://pomisna-ukraine.livejournal.com/2016/07/28/

                   «…бо без Мене (Української Мови) НЕ можете робити НІЧОГО» в Україні, Ін. 15:5.

10.03.2019. Ідеолог українського націоналізму, Сир. 15:17-18.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments