pomisna_ukraine (pomisna_ukraine) wrote,
pomisna_ukraine
pomisna_ukraine

Українська Мова – це Бог, а т.зв. «русский язык» – сатана. 4.

IV. «НЕНАВИСТЬ к Святому Духу является от принятия ПРОТИВНОГО духа».

                  Святитель Ігнатій Брянчанінов роз’яснює причину психічної ХВОРОБИ язичників-антихристів (2Ін. 1:7), що проявляється у НЕНАВИСТИ до Духа Божого – до Української Мови в Україні:

                   «...Очень верно изобразил первомученик Стефан БОЛЕЗНЬ своих современников. НЕНАВИСТЬ к Святому Духу (національної Мови) является от принятия ПРОТИВНОГО духа (заблуждения, антихриста, 1Ін. 4:3), который может вкрасться неприметно при действии СВОЙСТВЕННОГО себе

                  [дьявольски сладкоречивого, нудно-солодкого – без вазеліну увійде та на смерть застрягне;
                  лукавого – с московским 5 темпераментом (за Павлом Алепським);
                  бесславного – славящего беса;
                  богохульного – ру-матерного]

                  слова». http://img2.ntv.ru/home/news/20170702/yazik_vs.jpg

                  «Нема місця лікам там, де те, що вважалося пороком, стає ЗВИЧАЄМ». Латинський вислів. Deest remedii locus, ubi, quae vitia fuerunt, mores fiunt.

                «Щоб любити – треба ЗНАТИ, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну величину й багатогранну річ, як мова (Дух Божий, 1Ін. 4:2), треба її ЛЮБИТИ». Український педагог Василь Сухомлинський.

                 Так само,  щоб користуватися «лёжа, стоя и с колена» ино-СРАНЫМ вонючим «великим и могучим» пса моськи треба його ПОЛЮБИТИ.
                  У дні випробовувань Богом та спокус дияволом, деякі слабкодухі «грішники ДВОязичні», що хотіли НАДУРИТИ Бога та диявола намагаючись прислужитися їм обом, врешті решт зрозуміли істину, що «одного ПОЛЮБИШ, а другого будеш НЕНАВИДІТИ» (Мф. 6:24), а тому визначились у своєму служінні дияволові в обмоскаленій дияволом Україні, таким чином, принісши себе в жертву дияволові: «Смотрела сегодня заседание рады по этому закону, и поняла, что теперь я украинську мову ненавиджу. Принципиально только на русском теперь. Я одна такая..?».
                 Відповідь: кількість язичників божества московського досягла критичної більшости на окупованій Україні в 2014 році, тому прихована війна між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами і переросла у відкриту КРИВАВУ. 
                 Вищенаведений пост набрав дуже велику кількість лайків божевільних (вільних від Бога – від Української Мови в Україні) язичників – НОСІЇВ духа антихриста. Таким чином, Бог їм вже дав відповідь: «Істинно кажу вам: вони вже мають нагороду свою», Мф. 6:3.

                    Отже, з настанов святих отців Церкви про визначення ХВОРОБИ у біснуватих язичників, виходить, що ті, хто зрікся сатани («злого духа») – языка антихриста – московщини, зробили це винятково через ненависть до московщини диявола (духа) з любови до Бога – до Духа Божого – до національної (Української) Мови.
                    Тому що, відповідно до Закону Божого: «Ніхто НЕ може двом господам служити (Мовою Богові и языком дияволові): бо або одного ПОЛЮБИТЬ, а другого буде НЕНАВИДІТИ; або одного триматиметься, а другим знехтує. Не можеш (одночасно) служити Богові і мамоні (дияволові)», Мф. 6:24. (Лк. 16:13). 

                    Ось чому, «ЯЗЫЧНИКИ, що НЕ знають Бога» (Сол. 4:5) – «БЕЗМОВНІ ТВАРИНИ (псячий моськін послід: реги-аналы, укропы, луг.а.ндоны), що за своєю природою призначені на виловленя та ЗНИЩЕННЯ, лихословлячи (Мову-Духа Божого язиком антихриста, 1Ін. 4:2-3, Мф. 12:31-32.) те, чого НЕ розуміють, у розтлiннi своєму ЗНИЩАТЬСЯ». 2Пет. 2:12.
                  Що підтверджено черговою русько-московською війною саме на біснуватому ОБМОСКАЛЕНОМУ (а НЕ україномовному) анклаві.

Жертви принесені Богові отримають вічне життя,
а жертви принесені дияволові отримають вічну смерть.

                    КРИВАВА русько-московська війна на ОБМОСКАЛЕНІЙ Україні є закономірне продовження війни між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами: ру-ро-языком – духом антихриста (1Ін. 4:3) та Українською Мовою – Духом Божим (1Ін. 4:2), тому що тимчасові тіла людей лише НОСІЇ відповідних духів.
                    «…Я не буду більше милувати жителів землі цієї (луган.дона), – говорить Господь; і ось, Я віддам (обмоскалених) людей, кожного у руки ближнього (обмосалювача) його і в руки царя його, і вони будуть уражати землю, і Я не визволю від рук їхніх. І буду пасти овець, приречених на заколення, овець воістину бідних», Зах. 11:6-7.
                   «Вже й сокира біля кореня дерева лежить: бо всяке (язичницьке в Україні) дерево, що не приносить доброго (україномовного в Україні) плоду, рубають і кидають в огонь (війни)», Мф. 3:9-10.
                   «Авраам думав так, що коли Бог сказав, то і мертвого сина Він може воскресити, а обітницю Свою виконає. Так і щодо нас треба вірити так, як вірив Авраам. Дав Бог нам державу, Він дав, ми її НЕ завоювали; Бог дав її, як манну з Неба, а тепер ВИПРОБОВУЄ, як випробовує Авраама: «…візьми сина твого, …піди в землю Моріа і там принеси його у всепалення…», Бут. 22:2. І Авраам не засумнівався. Так і ми, проходячи випробовування, не повинні думати, що ми не досягнемо того, що дав нам Бог. Дав нам Бог державу? Дав. Це – обітниця, як Аврааму. І тепер нам треба вірити в це і виконувати Його волю, і ми йдемо цим шляхом, шляхом страждань [за свої «гріхи ДВОязичні» (Сир. 5:11; Сир. 6:1; Рим. 6:23; Сир. 5:17), «триязичної ЄРЕСІ», ІНОплемінного ІДОЛОпоклонства, хули на Духа Божого духом антихриста], неправди, наклепів, але йдемо цим шляхом, і з нами Бог (Українська Мова, «що сповідує Ісуса Христа» під час сакральних Богослужінь, 1Ін. 4:2), як з Авраамом був», – Святійший Патріарх Філарет, 14.12.2018.. 

                    Хто якому духові служив (поклонявся відповідним духом, Ін. 4:24, Одкр. 13:15), хто кого ПОЛЮБИВ за земне буття: Бога чи диявола, від того і отримає винагороду: вічне життя чи вічну смерть, «незважаючи на особу», Кол. 3:25.

                    «Бог (Мова – Дух Божий) зневаженим НЕ бува. Що посіє людина (дух заблуждения), те й пожне (дух антихриста, 1Ін. 4:2-3Гал. 6:7, за яким обов’язково приходить сам антихрист-ВІЙНА.  
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments