pomisna_ukraine (pomisna_ukraine) wrote,
pomisna_ukraine
pomisna_ukraine

Українська Мова – це Бог, а т.зв. «русский язык» – сатана. 3.

ІІІ. Причина війни в Україні ДУХОВНА.

Причина війни ОДНА: знищення языком антихриста (1Ін. 4:3) Української Мови
(державности України) – дивись в ДЫРУ, где «всё есть», а Мови-Духа Божого (1Ін. 4:2) в тілах людей НЕМА.

                  путин, 01.03.2014.: «вношу …обращение об использовании ВС РФ на территории Украины до НОРМАЛИЗАЦИИ …обстановки в этой с.ране».
                  В чому полягає «НОРМАЛИЗАЦИЯ обстановки в этой с.ране»? або причина війни!
                  30.03.2014. Лавров: федерализация Украины и придание русскому языку статуса второго государственного.
                  25.06.2014. Путин: Россия будет ВСЕГДА (!!!) защищать этнических (?) русских на Украине.
                  22.04.2015. Лавров: Украина ДОЛЖНА отказаться от «унитарности и украинизации» государства.
                  12.10.2016. «мы …были ВЫНУЖДЕНЫ защищать русскоязычное население («усский мир») на Донбасс», – заявил удмурт путен.
               16.12.2016. боевик Гиркин: «Наша цель – освобождение Украины от украинской нации». 
               30.06.2017. Лавров: Россия не бросит русских и русскоязычных на Украине. 

            Москалі (носії духу антихриста) відкритим текстом ставлять умови, подібним собі за «злим духом», «рабам, підніжкам, грязі Москви», щоб в УНІТАРНІЙ Україні:

          1. був присутній і захищений законом т.зв. «русский язык»-дух антихриста, 1Ін. 4:3;
          2. НЕ відбувалася УКРАЇНІЗАЦІЯ;
          3. відбувалася федералізація – децентралізація УНІТАРНОЇ України «по языковому признаку».

           ВСІ ці умови ЗОВНІШНЬОГО ворога путишенко 5-ть років русько-московської війни ВИКОНУВАЛИСЯ олігархічною владою нацменів путишенко, що є ВНУТРІШНІМ ворогом України та Бога – Духа Божого – Української Мови.

           Саме тому, що на постколоніальній Україні світські та релігійні олігархи 28 років ПРОДОВЖУЮТЬ ВИХОВУВАТИ (за державний кошт) мертвою церковнослов’янщиною та смертоносною московщиною дружбу з москалями, тих хто хоче дружити з антихристами в Україні (а НЕ на Московщині) набагато більше, ніж тих, хто воює Мовою-Духом Божим з языком-духом антихриста. Саме через цю критичну кількісну перевагу язичників – ворогів Мови-Духу Божого і сталася КРИВАВА війна в Україні між прихильниками дрючби з москалями та ворогами москалів, якій НЕ видно НІ кінця, НІ краю, по тій же самій причині переваги ЗАГАЛЬНОЇ кількости язичників Московщини та України – носіїв духа антихриста над ЧАСТИНОЮ україномовних тільки України – носіями Духа Божого, 3Езд. 8:1.
            Всі ці суперечки між біснуватими язичниками та україномовними про НЕОБХІДНІСТЬ УКРАЇНІЗАЦІЇ УНІТАРНОЇ постколоніальної України, що зараз відбуваються у Верховній зРаді та на шпальтах друкованих і електронних ЗМІ, один в один відбувалися 22 роки в Криму та на Донбасі, поки ВНУТРІШНІЙ ворог дав можливість у 2014 році ЛЕГКО (!!!!!) окупувати частину української, саме ОБМОСКАЛЕНОЇ (а НЕ україномовної) території, на якій всі суперечки про необхідність присутности Бога – Української Мови водночас повністю ПРИПИНИЛИСЯ за умов повної ВІДСУТНОСТИ Бога – Української Мови на окупованих територіях УНІТАРНОЇ України, як ДО явної окупації, так і ПІСЛЯ явної окупації, які, ЗОВНІШІЙ та ВНУТРІШНІЙ вороги України, СПІЛЬНО перетворили на «царство антихриста».

            Отже, Бог всім достатньо зрозуміло показує, що України без Української Мови НЕ бува, так само, як Московщини НЕ бува без язика антихриста

              Ще раз розжовую тупорылым, ворог України – диявол (дух антихриста): брехун і людиновбивця – московський агресор (Ін. 8:44), вдерся в Україну на ЗАПРОШЕННЯ обмоскалених антихристів, щоб перше ЗНИЩИТИ Українську Мову-Духа Божого, тому що все інше – похідне від Мови-Бога: українська Держава, як спільнота людей; українська Церква, як спільнота людей, українська історія, як пам'ять людей; територіальна цілісність БЕЗМОВНОЇ держави знищується ЛЕГКО та АВТОМАТИЧНО.

                  «Вони (бессловесные животные – псячий моськін послід: реги-аналы, укропы, вышыВАТНИКИ, луг.а.ндоны), як БЕЗМОВНІ ТВАРИНИ, що за своєю природою призначені на виловленя та ЗНИЩЕННЯ, лихословлячи (Мову-Духа Божого «русским языком» антихриста, 1Ін. 4:2-3) те, чого НЕ розуміють, у розтлiннi своєму ЗНИЩАТЬСЯ», 2Пет. 2:12.

                Недаремно Свята Тройця – це єдність Душі, Тіла та Духу:
               
                   - Отець – Творець (Руси-України) – Душа всього створеного;
                  - Ісус Христос – Націоналіст: коліна Іудиного, роду Давидового – «Тіло Твоє Святе (у вигляді просфори), …і Кров Твоя Чесна (у вигляді вина) – на відпущення гріхів»;
                  - Дух Святий сповнив Українську Мову (для ОДНОдушного, тобто досконалого спілкування з Богом і людьми, 1Тим. 3:8).

                За відсутности будь-якої складової, втрачається Божественне начало ВСЬОГО.

                Мертві НЕ говорять.
                Нема духу-язика держави – гине держава.
                Який дух-мова в державі – така й держава.

                НЕ може бути на Московщині Української Мови-Духа Божого, інакше «царство антихриста» перетвориться на Україну.
                Так само, НЕ може бути в Україні богохульного ру-ро-языка – духа антихриста.

             Коли на Московщині мир між язичниками, за умов ПОВНОЇ відсутности на «царстві антихриста» Української Мови-Духа Божого.
             То і в Україні буде мир між україномовними, тільки за умови ПОВНОЇ відсутности московщини – духа антихриста.
              Ознака «гріха ДВОязичного» на окупованих територіях: Україні, Білорусі, Молдови, Кавказу, Прибалтики…, це ознака прихованої та явної ВІЙНИ між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами: ру-ро-духом антихриста та національними Мовами-Духом Божим. 

              ВАЖЛИВО. Логіка (національного) САМОЗБЕРЕЖЕННЯ підказує, щоб зберегти своє (національне) ЖИТТЯ – Українську Мову в УНІТАРНІЙ Україні, мусимо ЗНИЩИТИ знищувача – богохульний ру-ро-язык антихриста 350-річного московського рабовласника, щоб самим не бути знищеними.

             Саме тому, москалі (язичники) ставлять умови українцям (україномовним), щоб НЕ було українізації України, з метою, методом ОБМОСКАЛЕННЯ України, перетворити її на черговий улус Жовтої орди.
              Присутність в Україні (Білорусі, Молдові, Кавказу…) «московської отрути», свідчить про те, що Україна (Білорусь, Молдова, Кавказ…) є частиною Московщини – «русского мира» з дияволом.
              А практикування смертельного «гріха ДВОязичного» (ІНОплемінного ІДОЛОпоклонства, Одкр. 13:15) є предтечею до ЗНИЩЕННЯ національних Мов, а отже, ЗНИЩЕННЯ національних держав.

              Таким чином, мета окупації президенту-баризі та всім депутатам-хабарникам ВІДОМА, але висновків НАВМИСНО ніхто не робить, але і далі Верховна зРада прикладає титанічні зусилля до подальшого ОБМОСКАЛЕННЯ України, тобто до повного ЗНИЩЕННЯ її державности. 
              Такий стан ганебних речей відбувається ще й тому, що війна Московщини проти Україні, тобто ВБИВСТВА громадян України з метою ЗНИЩЕННЯ Мови-Бога в Україні та її державности, здійснюється на законних підставах, відповідно до вимог законодавства України. https://pomisna-ukraine.livejournal.com/2016/07/05/

                     Тому що, ру-ро-дух антихриста московського окупанта ЗАХИЩЕНИЙ окупаційним законодавством України, в той час коли Українська Мова-Дух Божий московським законодавством НЕ захищений, за умов наявности найбільшої іноземної (української) діаспори на Московському улусі.

            ВІДВЕРТИЙ 28-річний шабаш із захисту «московської блювотини» в зРаді та ЗМІ під час русько-московської війни «ідуть у фарватері того, що нам ПРОПОНУЄТЬСЯ державою агресором», а тому «мають ознаки колаборантства. ВСІХ, хто їх вносив (кучму, януковича, порошенку), треба СУДИТИ за зраду Батьківщині»

            «Режим цей (олігарха та нацмена порошенки) сьогоднішній найбільше ЮРИДИЧНО підготовлений ніж попередній режим (януковича, бо на олігархічну ДИКТАТУРУ працюють всі юридичні підкомітети верховної зради). Він (утілений біс – антихрист – чипований порошенко) наше суспільство вводить в ОМАНУ (Ін. 8:44)…. Ці закони є КОЛАБОРАНТСЬКИМИ, ці норми є колаборантськими, тому що вони ідуть у фарватері того, що нам ПРОПОНУЄТЬСЯ державою агресором. Таким чином мають ознаки колаборантства. ВСІХ, хто їх вносив (кучму, януковича, порошенку), треба СУДИТИ за зраду Батьківщині». Колишній народний депутат, екс-суддя конституційного суду України Віктор Шишкін, 05.04.2017.. В кожній шоколадці «Рошен» – крапля ЦІАНІДУ. https://www.youtube.com/watch?v=4yMlwXocZec

                     Саме тому, релігійна та світська окупаційні адміністрації є КОЛАБОРАНТАМИ, які під час війни, НЕ говорять гоям і хохлам про ПРИЧИНИ війни.
                      ПРИХОВУЮЧИ причини русько-московської війни, велелюбні до мамони, світські та релігійні колаборанти, таким лукавим і тупим чином, ЗАМОВЧУЮТЬ шляхи усунення недоліків – причини виникнення війни: нема причин війни – нема чого усувати, що дає підстави і далі ТОРГУВАТИ з антихристами.
                    ВІЙНА прибутковий бізнесНЕМА причин її припинення.

ТАНКИ от пу…на
или
русский язык (антихриста, 1Ін. 4:3) как военно-политический ТАРАН (антихриста, 2Ін. 1:7).

                   Украины не будет, если большая часть ее населения предпочитает говорить на иностранном языке, а не на своем родном.
                    Сегодня русский язык служит в этой стране вовсе не инструментом культуры. Это военно-политический таран, которым вышибается членство Латвии в НАТО, ее западные ориентиры, ее приверженность к своей истории, ее ненависть к поработителям.
                     На фоне Пушкина можно много фильмов наснимать, если Пушкин – это не великий поэт, а троянский конь, за которым идут танки.
                     Валерия Новодворская, 08.11.2012. https://day.kyiv.ua/ru/article/mirovye-diskussii/russkiy-yazyk-kak-voenno-politicheskiy-taran

                      До початку заклику: «путин, ВВЕДИ…» по самі гланди, на СМЕРТЬ «великий и могучий» Пушкина залишилося 1,5 року, коли були введені «танки от пу…на».

                      Через те, що окупаційною адміністрацією на державному рівні НЕ оголошується ПРИЧИНА війни, то нема і будь-якої стратегії усунення ПРИЧИН війни, а звідси в нікого нема бачення того, як виглядає ПЕРЕМОГА над супротивником (дияволом), що дає можливість окупаційній владі маніпулювати словами «любов», «мир», «дружба» у досягненні МИРУ з дияволом (духом антихриста), а НЕ миру без ру-ро-духа антихриста, НЕ миру з Мовою-Богом в Україні.
                     Саме тому, на 5 (п’ятому) році війни (!!!), НЕ видно НІ кінця, НІ краю КРИВАВІЙ русько-московської ВІЙНІ між Духом Божим і духом антихриста, за умов, що тіла людей лише НОСІЇ відповідних духів.
                     Тобто, за умов навмисного ЗАМОВЧУВАННЯ окупаційною світською та релігійною адміністрацією:
                     1. ПРИЧИН війни;
                     2. УСУНЕННЯ недоліків, які призвели до війни;
                     3. розуміння як виглядає ПЕРЕМОГА над вічним ворогом українців – ру-ро-духом антихриста, бо москалі лише НОСІЇ духа антихриста, а тому необхідно НИЩИТИ (усувати) причину: язик антихриста, а НЕ наслідки: ТІЛА язичників: москалів, реги-аналов, укропов, вышыВАТНИКОВ, лугандонов;
                     4. як виглядає МИР після ПЕРЕМОГИ, а НЕ після поразки; ця КРИВАВА війна між ПРОТИЛЕЖНИМИ духами може тягнутися, в кращому випадку, із покоління в покоління, а, в гіршому випадку…..    
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments