pomisna_ukraine (pomisna_ukraine) wrote,
pomisna_ukraine
pomisna_ukraine

Українська Мова – це Бог, а т.зв. «русский язык» – сатана. 2.

ІІ. Як розпізнати НОСІЇВ протилежних духів.

              Отже, маючи ДВА штучні духи-язики, «богохульні та жорстокі язичники» (2Мак. 10:4) є КОНКРЕТНИМИ «ДВУязычными грешниками» (Сир. 5:11) и «грешниками ДВУязычными» (Сир. 6:1).
              А ми знаємо, що: 1. «відплата за ГРІХ – СМЕРТЬ», Рим. 6:23.
              2. «на ДВОязичному – ЗЛЕ ОСУДЖЕННЯ», тобто – теж СМЕРТЬ, Сир. 5:17.

              Ось чому, національно дохлі язичники-антихристи (2Ін. 1:7) України (Білорусі, Молдови…) та Московщини СПІЛЬНО ру-ро-языком антихриста несуть ВСІМ національностям, спочатку духовну смерть, а за тім – фізичну СМЕРТЬ, тільки СМЕРТЬ і нічого крім СМЕРТИ.
         
                  • Искусственный «русский язык»-дух антихриста несе СМЕРТЬ, тільки СМЕРТЬ і нічого крім СМЕРТИ. https://pomisna-ukraine.livejournal.com/2016/07/06/

                  Тому що, 350-річна війна в Україні відбувається між ДВОМ духами: языком-духом антихриста (1Ін. 4:3) та Мовою-Духом Божим (1Ін. 4:2), а тимчасові тіла людей (язичників і україномовних) лише НОСІЇ відповідних ПРОТИЛЕЖНИХ духів.
                   У любой беды своё названье и оскал, кроме той, когда дурак войну к себе позвал, кроме той, когда хотят в объятия "совка", с диким криком умоляя: "Путин, введи войска!" https://www.youtube.com/watch?v=VEtwo39_B2w
                    Дивись в ДЫРУ (Крим, Донбас), де все є, а Української Мови – Духа Божого в тілах язичників НЕМА.
Тому що, духовна подоба людини залежить від того, якому духові вона дозволила оселитися в своєму тимчасовому тілі: або Духові Божому (1Ін. 4:2), або «злому духові» (Тов. 6:8), «духові антихриста» (1Ін. 4:3).
                    Бога, як і диявола не можливо бачити, але можна почути. Так само, слуг Бога та слуг диявола не можливо визначити візуально (за військовою формою або рясою), на око, але можна визначити на слух, коли людина відкриває рота і тим оголошує оточуючим, який дух в неї оселився.

                   «подібні до утроби й оселі душ у пеклі», 3Езд. 4:41.
                   «І дано було йому (другому звірові, що вийшов із землі) ВКЛАСТИ дух в образ (тіло) звіра, щоб образ звіра і ГОВОРИВ і діяв так, щоб убитий був кожен, хто не ПОКЛОНИТЬСЯ образу звіра», Одкр. 13:15. 
                   «Оселюся в них, і ходитиму в них, і буду їхнім Богом, і вони будуть Моїм народом», 2Кор. 6:16.
                   «Бережи добрий заповіт Ду­хом Святим, що живе в нас», 2Тим. 1:14.

                   Знищення української державности в Криму та на Донбасі, як і зараз на язичницьких засобах інформації окупованої України починалося зі ЗНИЩЕННЯ ру-ро-духом антихриста Духа Божого – Української Мови в тілах людей.
                    Тому що, Бог і диявол, Дух (Ін. 4:24) і «злий дух» (Тов. 6:8), Мова (1Ін. 4:2) та язык (1Ін. 4:3) речі НЕ сумісні.
                    Тому що, московщина – це колоніальний язик московського окупанта на всій території «русского мира»-ПРОСТРАНСТВА імперії диявола без кордонів: Україні, Молдові, Білорусі, Кавказу, Сибіру, Прибалтики….

                    Очевидно: де присутній язик антихриста – там є царство антихриста антихристів – НОСІЇВ духа антихриста.
                     Ось чому, на «царстві антихриста» (Московщині – за свідченням К.Валішевського, М.Булгакова, моск-священика Якова Кротова) відсутня національна (Українська) Мова-Дух Божий.
                      Видимий напис на небі языком-духом антихриста над московським Кремлем. Как будут ставить печать антихриста. (распространяйте ролик). 08:20. https://www.youtube.com/watch?v=xKDJqhsG19s

                    А раз так, то і в УНІТАРНІЙ Україні НЕМА місцю ру-ро-языка антихриста, тому московщина – це наслідок колоніального минулого, якого слід ПОВНІСТЮ позбутися, з метою унеможливити реваншу антихристів-язичників ВІДНОВИТИ московську окупацію, як це сталося у випадку з ОБМОСКАЛЕНИМИ Кримом і Донбасом.
                    Адже, очевидно, що присутність у будь-якій державі ознаки антихриста (утіленого диявола) у формі «гріха ДВОязичного» є ПЕРЕХОДНИМ періодом до ПОВНОГО знищення СПОЧАТКУ будь-якої національної ознаки – національної Мови, а вже ПОТІМ до ЗНИЩЕННЯ національної держави та національної Церкви, як це трапилося на Придністров’ї, Криму та Донбасі.
                    Язичники-антихристи – утілені біси (яких бачите та чуєте на екрані монітору) це чудово розуміють, а тому НАВМИСНО б.ля-московщиною противляться, на «царстві антихриста» «русского мира» без кордонів, Богові – Духу Божому – Українській Мові.

                   Отже,
                   1. Українця (= україномовного) або реги-анала (язичника) Бог визначає (Ін. 4:24) за духом (Мовою або языком антихриста, 1Ін. 4:2-3) і більше НІ за чим.
                   2. Слід розуміти, що:
                                а) КОЖНИЙ язичник, носій ру-ро-духу антихриста – є антихристом (2Ін. 1:7), «вони НЕ сповідують Ісуса Христа» під час обрядових богослужінь «русским языком» антихриста, 1Ін. 4:3;
                                б) тільки антихрист 3,14-здит духом антихриста;
                                в) за духом антихриста завжди приходить сам антихрист-ВІЙНА;
                                г) КРОВ 13 000 загиблих громадян України на КОЖНОМУ антихристові (язичникові), який своїм кожним ПОДИХОМ-словом языка антихриста закликав прийти антихристові;
                                д) антихрист завжди йде на СВІЙ голос антихриста та ТІКАЄ від ЧУЖОГО собі голосу Духа Божого.
                    «За чужим же НЕ йдуть, а ТІКАЮТЬ від нього, бо НЕ знають ЧУЖОГО голосу», Ін. 10:5. 

                     Бо вже сама передчасна (Еккл. 7:17) загибель безумного язичника – є своєчасною покутою за язичництво – за свої «гріхи ДВОязичні» (Сир. 5:11; Сир. 6:1; Рим. 6:23; Сир. 5:17), «триязичну ЄРЕСЬ», ІНОплемінне ІДОЛОпоклонство, хулу на Духа Божого духом антихриста – гріхи вчинені проти Бога (на відміну від загибелі україномовного, сповненого Духом Святим), тому що,

                      хто кому за земне буття служив языком дияволові або Мовою Богові – хто кому ПОКЛОНЯВСЯ языком-духом антихриста (Одкр. 13:15) або Мовою-Духом Божим (Ін. 4:24), від того: від диявола або від Бога ВІЧНУ винагороду в «царстві антихриста» (пеклі) або в Царстві Небесному отримає.   
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments