pomisna_ukraine (pomisna_ukraine) wrote,
pomisna_ukraine
pomisna_ukraine

Українська Мова – це Бог, а т.зв. «русский язык» – сатана. 1.

Українська Мова – це Бог (Ін. 4:24)
Дух Божий (1Ін. 4:2), бо «Дух ГОВОРИТЬ», Одкр. 2:6-7.  

Т.зв. «русский язык» – це диявол (Тов. 6:8)
дух антихриста (1Ін. 4:3), бо «образ звіра ГОВОРИВ», Одкр. 13:15. 

І. Як розпізнавати духів.

                 Відповідно до Закону Божого з РОЗПІЗНАВАННЯ духів: 1Кор. 12:7-10; 1Ін.4:2-3; Ін. 4:24, 2Кор. 6:16, 2Тим. 1:14, Тов. 6:8, Одкр. 13:15, 1Тим. 3:8; Сир. 5:11; Сир. 6:1; Рим. 6:23; Сир. 5:17. 

                 «Духа Божого і духа омани пізнавайте так: усякий дух (Мова), що сповідує Ісуса Христа (якою провадять сакральні Богослужіння), Який прийшов у плоті, є від Бога, а всякий дух (йазык), що НЕ сповідує Ісуса Христа (на якому жерці божества как-ЦАП-ского НЕ провадять обрядові богослужіння, бо НІХТО в Раю не співає богохульним ру-ро-блатняком хвалу Богові), НЕ є від Бога, але це дух антихриста, про якого ви чули, що він прийде і тепер уже Є в світі», 1 Ін. 4:2-3.

                  Також, відповідно до преамбули та ч.1 ст.3 Конституції РФ, москалі – фіно-тюркський гібрид Московщини законодавчо себе ідентифікує як «мы многонациональный народ». Ніяких інших юридично визначених термінологій на кшталт ВИГАДАНИХ москалями «русские» та «россияне» на законодавчому полі сучасного Московського улусу Жовтої орди НЕМА і бути НЕ може, тому що, всі закони виписуються на підставі відповідности їх до вимог Основного закону.

                  Ще в 1921 р. патріарх Тихон відкритим текстом ЗАБОРОНЯВ фіно-тюркському гібриду Московщини звертатися ШТУЧНИМ б.ля-духом антихриста до Бога під час обрядових богослужінь: «Ведомо нам…, что…; шестопсалмие и другие богослужебные части из слова Божия читаются не на церковнославянском языке, а по-русски; в молитве отдельные слова заменяются русскими и произносятся вперемежку с первыми…. На такие нарушения церковного устава и своеволие отдельных лиц в отправлении богослужения НЕТ и НЕ может быть нашего благословения». Тихон Патриарх Московский и всея России. Град Москва 4/17 ноября 1921 г. №1575,ГАРФ,ф.550,оп.1,номер152,л.3-4. http://www.blagogon.ru/biblio/120/
                   Ось вам доказ того, що ШТУЧНИЙ т.зв. «русский язык»-дух антихриста є ЧУЖИМ, не тільки для ШТУЧНОГО «многонационального народа» Московщини, але і для Бога-Духа, Ін. 4:24. 

                   В цьому контексті питається:

                   1. «русский язык» якого народу?
                   2. Де знаходиться «Россия» на території «Российской федерации», що дала назву федерації?
                   «…я (Г.Ф.Миллер) уже возразил (Ломоносову) на, то в ответе, данном 24 октября (1746). Именно – слово россиане возникло и вошло в употребление слишком недавно (22.10.1721.), чтобы служить здесь доказательством. В древних книгах и письменных памятниках оно НЕ встречается».
                   3. Як пов’язані між собою матюки: «русский» і «Россия»?

                   Тож, за умов, що у фіно-тюркського гібриду (ч.1 ст.3 КРФ) Московщини, за ВІДСУТНОСТИ етнічного КОРЕНЯ, не може бути національного ПАРОСТКУ, то москалі НЕ можуть вважатися ТИТУЛЬНОЮ нацією на території РФ взагалі, і національною меншиною за межами РФ зокрема.
           Тобто, москалі, за умов відсутности будь-яких національних ознак, за межами РФ можуть бути меншинами, але НЕ можуть бути національними. 
                   Отже, відповідно до Закону Божого, українців Бог розпізнає за Духом Божим – за Українською Мовою (1Ін. 4:2), а язичників: москалів, реги-аналов, укропов, вышыВАТНИКОВ, луган.донов, Бог розпізнає за ру-ро-духом антихриста.
                   Таким чином, серед україномовних НЕ може бути нацменів. Всі, хто в Україні ВСЮДИ та ПОВСЯКЧАС україномовний з Богом і людьми є українцями (за Мовою-Духом Божим, а НЕ за кров’ю, НЕ кольором шкіри, волосся… у вишиванках…): «…не всі ті ізраїльтяни (українці), які від Ізраїля…. Тобто, НЕ діти тілесні (по крови) є діти Божі», Рим. 9:6,8.

                   З цього виходить, причина постійного біснування москалів (будь-яких язичників) – фіно-тюркського гібриду – «многонационального народа» полягає у ВІДСУТНОСТИ в їх тілах Духа Божого, тобто у відсутности НАЦІОНАЛЬНОГО духу-мови: фінської чи тюркської, за умов присутности штучного – створеного людьми «русского языка»-духа антихриста і якому москалі дали назву в 1827 році.

                    Іншими словами, фіни та тюрки Московщини ЗРЕКЛИСЯ своїх, задарма отриманих від Бога НАЦІОНАЛЬНИХ ознак життя – ЗРЕКЛИСЯ своїх національних Мов: фінських і тюркських – ЗРЕКЛИСЯ Духа Божого – ЗРЕКЛИСЯ Бога.
                    Адже всім відомо, що у фіно-тюркського гібриду Московського улусу (з 1277 р., Мос-ква заснована 1272 р. ханом Менгу-Тимуром для князя Петра Ординського) – у московського петуха ДВА голова (фінського раба та тюркського окупанта з 1237 р.), і ДВА искусственных духа-языка в основі яких лежить один т.зв. «церковнославянский язык», т.е. «македонский говор древнеболгарского языка».
                Тобто, один і той же т.зв. «церковнославянский язык» «многонациональный на рот» ПРИСТОСУВАВ (за допомогою українських книжників-богословів) для поклоніння Богові (ним, під назвою «московский вариант церковнославянского языка» «сповідують Ісуса Христа» під час богослужінь), а другий – т.зв. «русский язык» антихриста був перетворений фіно-тюркським гібридом в поклоніння дияволові (ним «НЕ сповідують Ісуса Христа» під час обрядових богослужінь і який «уже Є в світі», 1Ін. 4:3).

               Тому що, «ИЗУЧЕНИЕ туземцами (финнами и оккупантами тюрками) Московии славянского языка шло через религию, которая опиралась на болгарские тексты». Вадим Ростов (Деружинский).

                Ось чому, штучний «московский вариант церковнославянского языка», що ВИГАДАНИЙ людьми для спілкування з Богом – НЕ призначений для спілкування з людьми, а той штучний «русский язык» антихриста (під редакцією сатани), «що НЕ сповідує Ісуса Христа» під час обрядових богослужінь (1Ін. 4:3) – НЕ призначений для спілкування з Богом.

                «Якщо ти маєш двох богів (два духа-языка), знай, що один з них – диявол», – настановляє святитель Микола Сербський роз’яснюючи 1-у заповідь Божу: «Я є Господь Бог твій, хай не буде в тебе інших (московських) богів (духів-язиків, Ін. 4:24, Одкр. 13:15, 1Ін. 4:3), крім Мене» – національної Мови-Духа Божого.

                    «Диякони повинні бути ЧЕСНИМИ, НЕ дво-мовними». 1Тим. 3:8.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments